Naarův spár

Naarův Spár, zlá hůlka síly, byl vyroben samotným Naarem a použit Agarashem Prokletým během dobývání Magnamundu. Věřilo se, že je navždy ztracen v propasti Naarosu, ale objevil se, když Autarch Sejanoz z Bhanaru poslal do Temných zemí Imperiální Stráže. Zde odkryli neoznačený masovýhrob pobliž Naarosu, ve kterém Naarův spár zůstal.

Spár byl měl být poslán Autarchu Sejanozovi. Ovšem po neúšpěšném pokusu o jeho převzetí v Sunderském průsmyku se o Spár postaral Nový Řád Kai.

I když se změnil jeho vlastník několikrát změnil, zůstal u bojovníka Kai až do objevení v Yua Tzhanu. V Zudě, západně od Chaiských pevností, se Autarch Sejanoz osobně pokusil Spár bojovníkovi vzít. Jen náhoda a okolnosti umožnily bojovníkovi utéct i se Spárem. Hlava Spáru sestává ze zkamenělého supího pařátu zasazeného do černého kovu spokrytého třpytivými šarlatovými skvrnami. Rukojeť je zakroucená jako sukovitý kořen a je pokrytá prohlubněmi velikosti hrachu. Hůlka uvolňuje energetické vlny a není ji možné zničit běžnými způsoby. Dokonce ani Starší Magi ji nebyli schopni zničit. Byla později ukradena Ledovým démonem za asistence Vakeroského učence jménem Gaetano, který ji vyměnil za duplikát. Nakonec padla do rukou nadziranimského čaroděje Zašnora.